Utworzono: 2016-03-09

Krzesełka schodowe - używane jak nowe

Krzesełka schodowe jako urządzenia do transportu osób mających problemy z chodzeniem stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Świadomość polskich seniorów rośnie dzięki prasie oraz znajomym wracającym zza granicy. Jednakże chęć i potrzeba nabycia krzesełka schodowego nie zawsze jest równoznaczna z możliwością sfinansowania takiego rozwiązania.

Używane krzesełka schodowe dla seniorów - jak nowe Krzesełka schodowe mają bardzo zróżnicowane ceny - można spotkać na polskim rynku urządzenia dosyć drogie, jednak przy odrobinie cierpliwości da się odnaleźć o wiele lepsze, tańsze oferty.
Z całą pewnością warto rozważyć zakup krzesełka schodowego w wersji używanej. Firma Windy Schodowe ma w swojej ofercie używane krzesełka schodowe, które mogą być dostarczone i zamontowane w bardzo krótkim okresie czasu w dowolne miejsce w kraju.

Często nasze obawy budzi kupowanie rzeczy używanych - bardzo słusznie. Zawsze należy sprawdzić stan techniczny takich urządzeń, by mieć pewność, że są one w pełni sprawne i bezpieczne.
Kupując używane krzesełko schodowe w firmie Windy Schodowe zawsze otrzymują Państwo oświadczenie o prawidłowości instalacji (protokół potwierdzający prawidłowość montażu), które to podpisane przez instalatora urządzenia potwierdza, że krzesło dźwigowe zostało poprawnie zainstalowane przez certyfikowanego montera. Wraz z takim protokołem montażu przekazywana jest cała dokumentacja techniczna, w skład której wchodzą między innymi instrukcja obsługi w języku polskim oraz atest (certyfikat CE).
Firma Windy Schodowe otrzymuje używane krzesełka dźwigowe bezpośrednio od producenta, czyli firmy Acorn z Anglii. Są to windy dokładnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa przez angielskich specjalistów. W zestawie znajduje się fabrycznie nowe siedzisko oraz akumulatory.
Warto o tym pamiętać szukając używanego krzesełka schodowego na polskich i zagranicznych portalach sprzedażowych.

Na używane krzesełka schodowe otrzymują Państwo standardowo roczną gwarancję, która może zostać przedłużona nawet do 3 lat pod warunkiem wykonywania regularnych serwisów przez firmę Windy Schodowe. Tym samym używane krzesełka schodowe w niczym nie odbiegają od nowych urządzeń - można powiedzieć krótko, że za bardzo przyzwoitą cenę nabywają Państwo używane krzesełko schodowe, które jest praktycznie jak nowe.
Dlatego przed zakupem nowego urządzenia serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą krzesełek używanych, bo może się okazać, że ułatwienie sobie codziennego życia może być prostsze i tańsze, niż nam się początkowo wydawało.

Poniżej przedstawiamy Państwu film pokazujący takie właśnie używane krzesełko schodowe.

 

ciekawostki

Jak pokonać schody z wózkiem inwalidzkim - cena windy dla niepełnosprawnych

Osoby w pełni sprawne nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak wiele schodów pokonują codziennie. Kilka stopni w pracy lub szkole, dwa stopnie schodów do sklepu spożywczego lub nawet ze ...

zobacz więcej
Zewnętrzne windy dla niepełnosprawnych

Jeżeli jesteś osobą mającą trudności z samodzielnym poruszaniem się lub znasz taką osobę i chcesz jej pomóc to zapewne już nieraz rozważałeś temat zniwelowania istniejącej barier ...

zobacz więcej
Krzesło dźwigowe Acorn Superglide 130

Windy przyschodowe są to urządzenia wykorzystywane do przemieszczania osób niepełnosprawnych i starszych wzdłuż schodów. Dosyć często korzystają z tych urządzeń (krzesełek dźwigowy ...

zobacz więcej

zobacz wszystkie