Utworzono: 2016-03-09

Krzesełka schodowe - używane jak nowe

Krzesełka schodowe jako urządzenia do transportu osób mających problemy z chodzeniem stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Świadomość polskich seniorów rośnie dzięki prasie oraz znajomym wracającym zza granicy. Jednakże chęć i potrzeba nabycia krzesełka schodowego nie zawsze jest równoznaczna z możliwością sfinansowania takiego rozwiązania.

Używane krzesełka schodowe dla seniorów - jak nowe Krzesełka schodowe mają bardzo zróżnicowane ceny - można spotkać na polskim rynku urządzenia dosyć drogie, jednak przy odrobinie cierpliwości da się odnaleźć o wiele lepsze, tańsze oferty.
Z całą pewnością warto rozważyć zakup krzesełka schodowego w wersji używanej. Firma Windy Schodowe ma w swojej ofercie używane krzesełka schodowe, które mogą być dostarczone i zamontowane w bardzo krótkim okresie czasu w dowolne miejsce w kraju.

Często nasze obawy budzi kupowanie rzeczy używanych - bardzo słusznie. Zawsze należy sprawdzić stan techniczny takich urządzeń, by mieć pewność, że są one w pełni sprawne i bezpieczne.
Kupując używane krzesełko schodowe w firmie Windy Schodowe zawsze otrzymują Państwo oświadczenie o prawidłowości instalacji (protokół potwierdzający prawidłowość montażu), które to podpisane przez instalatora urządzenia potwierdza, że krzesło dźwigowe zostało poprawnie zainstalowane przez certyfikowanego montera. Wraz z takim protokołem montażu przekazywana jest cała dokumentacja techniczna, w skład której wchodzą między innymi instrukcja obsługi w języku polskim oraz atest (certyfikat CE).
Firma Windy Schodowe otrzymuje używane krzesełka dźwigowe bezpośrednio od producenta, czyli firmy Acorn z Anglii. Są to windy dokładnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa przez angielskich specjalistów. W zestawie znajduje się fabrycznie nowe siedzisko oraz akumulatory.
Warto o tym pamiętać szukając używanego krzesełka schodowego na polskich i zagranicznych portalach sprzedażowych.

Na używane krzesełka schodowe otrzymują Państwo standardowo roczną gwarancję, która może zostać przedłużona nawet do 3 lat pod warunkiem wykonywania regularnych serwisów przez firmę Windy Schodowe. Tym samym używane krzesełka schodowe w niczym nie odbiegają od nowych urządzeń - można powiedzieć krótko, że za bardzo przyzwoitą cenę nabywają Państwo używane krzesełko schodowe, które jest praktycznie jak nowe.
Dlatego przed zakupem nowego urządzenia serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą krzesełek używanych, bo może się okazać, że ułatwienie sobie codziennego życia może być prostsze i tańsze, niż nam się początkowo wydawało.

Poniżej przedstawiamy Państwu film pokazujący takie właśnie używane krzesełko schodowe.

 

ciekawostki

Jak zrobić windę z krzesełka schodowego?

Krzesełko schodowe powstało z myślą o likwidowaniu barier architektonicznych, z którymi mierzą się osoby niepełnosprawne i w podeszłym wieku. ...

zobacz więcej
Krzesełka schodowe do transportu osób po schodach

Schody stanowią barierę architektoniczną, która często uniemożliwia osobom niepełnosprawnym samodzielne poruszanie się po domu. ...

zobacz więcej
Odbiór techniczny windy schodowej

Zgodnie z polskim i europejskim prawem urządzenia do transportu osób, w szczególności osób niepełnosprawnych podlegają pod tzw. "pełny dozór techniczny." ...

zobacz więcej

zobacz wszystkie